Entbus Mobil Android Store'da Yayında!

Entbus Mobil Android Store'da Yayında!

Entbus Mobil Android Store'da Yayında!

25.04.2018

ENTES, 1980 yılından beri altyapı, bina ve endüstrinin özel ihtiyaçlarını karşılayan değerli çözümleri ile iş yapışı şekillendiriyor ve işin en düşük maliyetle en yüksek verimlilikle yapabilmesi için enerjiyi yönetilebilir bir kavrama dönüştürüyor. Müşterilerinin gerçek ihtiyaçlarını değerlendiren ENTES, dünyadaki teknolojik gelişmelere açık ve faydacı benzersiz yönetilebilir enerji çözümleri geliştiriyor.

ENTES’in benzersiz enerji yönetimi çözümlerinden biri olan Entbus Mobil, enerjinizi bilgisayarınızın başına gitmeden akıllı telefon veya tabletiniz üzerinden kolaylıkla yönetebileceğiniz yeni mobil uygulamadır.

Entbus mobil uygulaması ile uzaktan izleme, reaktif oran takibi, anlık alarm ve uyarı takibi, rapor gönderimi, haberleşmeyen cihazların görüntülenmesi vb. pek çok işlemi mobil cihazınızdan anlık ve çok kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken Entbus mobil uygulamasını yüklemek ve Entbus Pro kullanıcı adı ve şifreniz ile yazılıma giriş yapmak. Android cihazlarınız için Entbus Mobil uygulamasını indirmek için tıklayın.